Кафе-бар «Шинок»

bar

Кафе-бар «Шинок» з’явилось порівняно недавно, в 2011 році. За цей, не довгий період існування, цей заклад завоював прихильність багатьох відвідувачів. «Шинок» пропонує послуги проведення банкетів, ювілеїв, весіль, корпоративів, ритуальних обідів. Своєю діяльністю він відомий далеко за межами села. Вдячні відвідувачі розповідають знайомим та близьким про рівень сервісу й обслуговування в цьому закладі. В інші дні, «Шинок» поретворюється на звичайний бар, де весело відпочиває молодь. Взимку відвідувачам доволі зручно сидіти в теплому комфортному залі, а від літньої спеки зал обладнаний кондицінерами. Також обладнаний літній майданчик, на свіжому повітрі, де в теплу пору практично всі місця зайняті.

Окремої уваги заслуговує кухня. Досвідчені кухарі приготують будь-які страви на банкети. Меню досить різноманітне, в майбутньому можливо на сайті з’явиться хоча б приблизний перелік страв. Все готується після Вашого замовлення, ніяких заморожених напівфабрикатів.

Кафе-бар обладнане Wi-Fi мережею. Щоп’ятниці в барі лунає жива музика. Бармен-офіціант приготує коктейлі на Ваш вибір, а шеф-кухар приготує добреники, які душа забажає.

Ціни в цьому закладі доволі помірні, в порівнянні з закладами тако ж типу в «Шинку» помітно дешевше.

З питань замовлення банкетів, чи уточнення меню звертайтесь за телефоном

(097)226-44-04

(Дзвінки приймаються з 13-00 до 21-00, Понеділок — вихідний)

Інформація буде доповнюватись

© hocki.net