Відпочинок в лісі

Бережіть ліс — це наше багатство.  Не даремно ці слова були давно придумані предками. Ліс біля с. Хоцьки це справжній скарб. Це місце, де в будь-яку пору року є неповторні моменти, якими просто не можливо намилуватися.

Осінь.

gribПора тихого полювання, ліс наповнюється любителями «тихого полювання». Причому «любителі»  прибувають з далеких і близьким міст, сіл, про хоцьківчан і говорити не потрібно. Якщо сприятлива погода, вистачає всім. Але слід бути дуже уважним, поряд з їстівними грибами, дуже велика кількість і отруйних, будьте уважні.

Але не лише грибами багата осінь. В цей період ліс набуває величезної кількості відтінків. Дерева «палають» в променях сонця багряним листям, навіть коли моросить дощик, цю красу не можливо передати текстом, треба це бачити вживу, відчути те цілюще повітря, переповнене киснем. Та відчути аромати цвітіння  квітів та рослин, що не бояться прохолодного повітря та перших приморозків.

Зима

Весна

Літо

З настанням пори року буду добавляти фото та відчуття кожної пори. Заодно й сторінка наповниться живими враженнями та відчуттями.

© hocki.net