Вуличне Освітлення

FonarШановні мешканці села та гості.
Як ви бачите наше село все краще й краще освітлюється в нічний час.
Найзатратніші та найважчі роботи які потребують спец. дозволів та ліцензій, а саме розробка проекту, проведення фонарної лінії, встановлення основної кількості фонарів — були виконані. Для цього наймались організації, що мають ліцензію на ці роботи. Але в зв’язку з високою вартістю їх послуг, ми змушені далі по максимуму обходитись своїми силами. Це й дешевше та й це вигідніше для нас самих (Більш якісні лампи, надійніші фонарі) Нажаль бюджетних коштів не вистачає на встановлення нових фонарів так швидко як того хотілось би.
Тож пропозиція й прохання до Вас, шановні мешканці, гості та добродії.
Якщо у вас є можливість чи бажання встановити біля себе фонар вуличного освітлення, чи замінити «згорілу лампу» в фонарі долучайтесь до доброчинності.
До прикладу станом на 1 травня 2015 року, є можливість закупляти енергозберігаючі лампи потужністю 85-105 Вт (це аналог звичайної лампи потужність 300-350Вт) за ціною 115-135 грн (такої ціни немає навіть в оптових прайсах постачальників) Заміну лампи ми проведемо самі — безкоштовно. Можна також купувати звичайні лампи по 20-30 грн, але тоді споживання ними 300-400Вт накладає великі затрати за спожиту електроенергію.
Вартість нового фонаря вуличного освітлення — 500грн (можна купити б/у — за 300-350грн)
Собівартість встановлення своїми силами 50грн. (Можливо у вас дома є свій фонар, зробіть добру справу — запропонуйте його для встановлення на вуличному стовпі)
Сільський бюджет бере на себе витрати на електроенергію за освітлення. Також по мірі можливості виділяються кошти на заміну ламп та закупку нових фонарів, але це все досить повільно, адже в селі є проблеми й важливіші.
Але ж водночас краще освітлення в нічну пору запобігає скоєнню злочинів та крадіжок, та й зрешту відлякує злочинців.
Також незабаром буде створено «Доброчинний фонд села», в який кожний бажаючий зможе вносити добровільні внески на розвиток села.

Приклад останньої закупки ламп
Вартість 115 грн, гарантія 12 міс.
lampa
Фонар вуличного освітлення
Вартість 500грн, гарантія 24 міс
fonar1

© hocki.net