Святкування Покрови

Цікаво та змістовно пройшов минулий тиждень для мешканців села. 14 жовтня відзначалося свято Покрови Пресвятої Богородиці. Також цього дня відзначались День українського козацтва та День захисника Вітчизни. В сільській бібліотеці оформлена книжкова виставка «Козацькому роду нема переводу» А для школярів бібліотекар Люлько Тетяна Адамівна провела народознавчий урок під такою ж назвою.

Чудовий вечір відпочинку подарували хоцьківчанам учасники художньої самодіяльності села Стовп’яги. Оплесками зустріли глядачі виступ самодіяльного колективу «Берегиня» Своїми піснями вони зуміли передати всі емоції та стан душі. Викликала море овацій та вдячності від глядачів солістка Юлія Сауткіна. Глибоко в душі глядачів проникла піснею «Україна — мати» Пінчук Наталія. Сподобались глядачам пісні у виконанні музичного керівника Влада Брик. З словами щирої вдячності виступила директор БК с.Хоцьки Буря Н.Ф.,яка подякувала артистам за святковий концерт.
Не забули цього дня і захисників нашої Вітчизни. З вітальним словом звернулася до них голова села Дмитренко В.О. та вручила подарунки.

А хоцьківські самодіяльні артисти порадували своїми виступами жителів с.Стовпяги та пацієнтів госпіталю.

© hocki.net