Запитайте у нас

ask-usШановні відвідувачі, відтепер ви можете поскаржитись, запитати, повідомити про проблеми які вас турбують на даній сторінці.

Обов’язково залишайте свою електронну пошту чи контактний номер телефону для зворотнього зв’язку з вами. Ми раді будемо відповісти Вам, чи по мірі можливостей вирішити Вашу проблему.

Для прикладу:

Ви можете поскаржитись: на перебої в водопостачанні, порив, несанкціонований вивіз сміття, перегоріла лампа вуличного освітлення, та загалом будь що, що стосується добробуту села, безпеки та порядку.

Ви можете написати побажання: тут вже все залежить від Вашої фантазії, але прохання висловлювати адекватні побажання, і ті які відносяться до компетенції сільської ради.

Ви можете запитати: Надішліть запит до голови сільської ради, чи до відповідальних за свої обов’язки людей, можливо щось стосується документації, чи роботи посадових осіб, чи історії села.

Всі запити будуть оброблятись та передаватись відповідальних особам. В першу чергу реакція буде на ті запити чи побажання, в яких вказаний номер телефону чи електронна скринька, або ж вірно вказане Прізвище й ім’я. Анонімні запити будуть оброблятись в звичайному режимі по черзі.

Напишіть нам

Опишіть ваше побажання чи проблему

Ваше Ім'я*
Ваша електронна пошта чи номер телефону для відповіді
Запитайте, поскаржіться чи запропонуйте нам щось:*
Введіть символи які ви бачите справа

© hocki.net